KONTAKTOPLYSNINGER

Ugebladet
Hørsholm Midtpunkt 14, 1
2970 Hørsholm

Kontortid:
Mandag - fredag 
kl. 11.00 - 14.00

 

UDEBLIVER AVISEN

Midtugeavisen bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!

 

 

KONTAKTOPLYSNINGER

Annoncer:
annoncer@ugebladet.dk
Tlf.: 4590 8000


Redaktion:
redaktionen@ugebladet.dk
Tlf.: 7013 1100


Ledelse
Peter Fjeldal, Markedsdirektør
Peter.fjeldal@lokalavisen.dk

Redaktion
Fred Jacobsen, Lokalredaktør
Tlf: 8732 4846
fred.jacobsen@lokalavisen.dk

Morten Timm, Journalist
Tlf: 4590 8285
morten.timm@lokalavisen.dk
 

Annoncer (Print & Digital)
Peter Buhl Thomsen, Markedschef
Tlf: 4590 8231
Mobil: 2445 3911
peter.b.thomsen@lokalavisen.dk

Bianca Moreno, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8271
Mobil: 3038 2890
bmm@lokalavisen.dk

Suzanne Zabava, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8237
Mobil: 4295 1995
Suzanne.zabava@lokalavisen.dk

Tast-Selv-Annoncer
Laves her på siden under Annoncer/Tast selv.
Ved spørgsmål, send da mail til
tast-selv-hillerod@lokalavisen.dk

Ansv chefredaktør: Claus Krogh

FORRETNINGSBETINGELSER Læs her

 

DEADLINES

 

Ugebladet: 

Redaktionelt stof:
fredag kl. 10.00
Korrekturannoncer:
torsdag kl. 10.00
Privatannoncer (tillykke, køb/salg m.m.):
fredag kl. 10.00
Alle andre annoncer:
fredag kl. 10.00