Info/kontakt

Udebliver avisen
Både midtuge- og weekendaviserne bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!
Kontaktoplysninger
E-mail adresser:
Annoncer: annoncer@ugebladet.dk
Redaktion: redaktionen@ugebladet.dk

Ledelse:
Jacob Røen Kaspersen,Markedschef Sjælland Øst
Tlf: 4590 8268
jacob.kaspersen@lokalavisen.dk

Redaktion:
Fred Jacobsen, Lokalredaktør
Tlf. 8732 4846
fred.jacobsen@lokalavisen.dk

Morten Timm, Journalist
Tlf: 4590 8285
morten.timm@lokalavisen.dk

Joachim Weichel, Sporten
Tlf: 5094 8094
sporten@ugebladet.dk

Annoncer
Mikkel Christensen, Salgschef
Tlf: 4590 8136
mikkel.christensen@lokalavisen.dk

Ingelise Jakobsen, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8166
ingelise.jakobsen@lokalavisen.dk

Suzanne Zabava, Mediekonsulent
Tlf. 4590 8237
Suzanne.zabava@lokalavisen.dk

Rubrik annoncer:
Maj-Britt Hildebrandt - Key Account
Tlf: 4590 8051
m.hildebrandt@lokalavisen.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv@lokalavisen.dk
Ansv. chefredaktør: Claus Krogh
Forretningsbetingelser
  Læs her 
Ugebladet
Hørsholm Midtpunkt 14, 1
2970 Hørsholm

Salg: 4590 8000
Redaktion: 7013 1100
Administration: 4590 8070
Telefax: 4590 8207

Kontortid:
Mandag - fredag:
kl. 9.00 - 16.00
Lørdag: lukket
Deadlines
Ugebladet: 

Redaktionelt stof:
fredag kl. 10.00
Korrekturannoncer:
torsdag kl. 10.00
Privatannoncer (tillykke, køb/salg m.m.):
fredag kl. 10.00
Alle andre annoncer:
fredag kl. 10.00

Ugebladet Weekend: 

Redaktionelt stof:
tirsdag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
mandag kl. 10.00
Privatannoncer (tillykke, køb/salg m.m.):
tirsdag kl. 10.00
Alle andre annoncer:
tirsdag kl. 10.00
Prisliste
Forsiden netop nu